Nowa Sól 19.01.2020

 

 

Ogłoszenia duszpasterskie

II NIEDZIELA rok A

 

 

1. Dzisiaj II niedziela okresu zwykłego, ale w Polsce dekoracje bożonarodzeniowe zostają do święta Ofiarowania Pańskiego, czyli Matki Bożej Gromnicznej 2 lutego.

 

2. Dzisiaj trzecia niedziela miesiąca. Ofiary na tacę tradycyjnie składamy na potrzeby naszej parafii. Za pamięć i ofiarność składamy serdeczne „Bóg zapłać”.

 

3. We wtorek obchodzimy Dzień Babci a w środę Dzień Dziadka, pamiętajmy składając podziękowania i życzenia a o zmarłych pamiętajmy w modlitwie i Mszy św..

 

4. W środę 34 rocznica śmierci Sługi Bożego Bp. Wilhelma Pluty.

 

5. W środę o godz. 18:00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

 

6. W kaplicy naszego kościoła trwa całodniowa Adoracja Najświętszego Sakramentu, od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do Mszy wieczornej.

 

7. Msze św. w dni powszednie o godz. 7:00 o godz. 18:00.

 

8. Możliwość spowiedzi w okresie kolędy: w niedzielę pół godziny przed każdą Mszą świętą i w dni powszednie pół godziny przed ranną Mszą świętą.

 

9. Serdeczne „Bóg zapłać” 7 osobom z ul. Staszica blok nr 9 za sprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty. Msza św. w intencji tych osób i ich rodzin będzie się 31.01 o godz. 7:00. 

W sobotę na godz. 9:00 do sprzątania kościoła proszę wiernych z ul. Staszica blok nr. 11.

 

10. Zachęcamy do zakupu i lektury prasy katolickiej: Tygodnika NIEDZIELA, GOŚĆ NIEDZIELNY kupić można w zakrystii i u ministrantów przy wyjściu z kościoła.

 

11. W tym tygodniu kończymy duszpasterską wizytę w rodzinach naszej parafii, zwana kolędą. Te rodziny, które z różnych przyczyn nie mogły przyjąć kapłana, mogą się zgłosić w zakrystii na kolędę uzupełniającą, która odbędzie się we wtorek. Dokładny plan kolędy jest wywieszony w gablotach i umieszczony na stronie internetowej parafii.

 

12. Zmarli w minionym tygodniu z naszej parafii: Danuta Gołemberska z ul. Kossaka Wieczne odpoczywanie racz Jej dać Panie...

 
Wszystkim parafianom i gościom życzymy dobrej niedzieli i Bożego błogosławieństwa.